Bude Clarkeova triatlonová posilovna vybavena cvičením

Anonim

Následovat Will Clarkeabyste získali celkovou sílu těla, která vám pomůže dosáhnout triatlonu PB. Jakmile jste sledovali video průvodce, podívejte se na tento pěkný malý rozhovor, který jsme udělali s ním za Srpen 2010 vydání Men's Fitness:

Jak probíhá výcvik? Cítím se lépe než kdy jindy. Vynechal jsem ty šílené týdny - byl jsem velký trenér, ale zjistil jsem, jestli ano 35 hodin týdně, Pak bych udělal 28 příští pak po 15, protože jsem byl tak smutný. Teď jsem důslednější. Mám jen přes 30 hodin týdně několikrát tento rok. Jaké závody se těšíte letos? Londýnská mistrovství světa v Mistrovství světa Hyde Park [v červenci]. To je dobrá věc, kterou se dobře daří a získávám důvěru Olympijské hry, protože to je místo, kde se závod uskuteční v roce 2012. Co chceš dosáhnout v letošním roce? Chci vyhrát mistrovství světa - nebo se alespoň přiblíží. Byl bych zklamaný, kdybych neměl dostat pět nejlepších. Jak se cítíte během posledních fází závodu? To se skrývá svou myslí. Každý se pokouší zaútočit na vás a všichni ubližují stejně jako každý jiný. Jedná se o to, kdo to chce nejvíce. Jaká je nejtěžší část závodu? Posledních 3 km běhu je, když je velmi těžké a každý si začíná myslet vážně na výhru. Jak je v současné době konkurence mezi britskými triatlany? Je to velmi dobré. Abych byl upřímný, je to moc dobré! Máme to Brownlee bratři, Alistair a JonathanAlistair byl v loňském roce mistrem světa. Je extrémně těžké porazit a všichni si škrábají hlavu a přemýšlejí, jak to dělá. Můžeš ho porazit? Doufám. Myslím, že jediný způsob, jak to udělat, je běžet rychleji a být nejsilnější na konci závodu. Je příliš brzy přemýšlet o olympijských hrách v Londýně? Spíš ne. Ale není také dobrá věc vyhrát mistrovství světa v prvním ročníku olympijský cyklus [as Alistair Brownlee že] všechny oči jsou na vás. Je lepší vyjít a překvapit každého s úžasnou šprintovou úpravou nebo bláznivým útokem na kolo. Jaký je váš olympijský cíl? Všichni v týmu se chystají na medaili, včetně mě. S výhodou to bude zlato.

Hledáte vstup do triatlonu? Pak se zaregistrujte Pohyblivé skladby pro muže triatlon. Pro větší triatlonové tréninky a tipy, přihlaste se k Men's Fitness.