Steve Wakeling: školicí blog

Anonim

Když jsem dostal volání od kluků v seriálu Glory World Series a požádal mě, abych se zúčastnil jejich čtyřčlenného turnaje ve střední velikosti v Kalifornii dne 28.th Září, bylo to spousta.

Bojoval jsem, protože jsem byl dítě v Surrey. Můj táta dostal mého bratra Michaela a mě do Muay Thai, když jsme byli mladí a od té doby jsme se trénovali, učili a závodili v sportu nonstop. Když mi bylo 19, vyhrál jsem mistrovství světa WMC [World Muay Thai Council] a od té doby jsem také vzal domů slavné zelené pásy WBC [World Boxing Council] v testech hmotnosti 72,5kg a 76,1kg. Ale kategorii Glory ve střední kategorii se odehrává mnohem těžší než 85kg a myslím, že mnoho fanoušků je nadšeno, když vidím, jestli mám zboží, abych vzal zlato proti větším klukům.

Od svého debutu na 85kg v únorovém Glory 5 v Londýně, když jsem porazil amerického Eddie Walkera TKO, jsem pracoval na své síle a kondici s londýnským trenérem Seanem Lerwillem ve Fitness First. Ujišťujeme, že jsem získal nejen sílu a výbušnost, ale i vytrvalost, abych udržela tempo ve všech třech kolech - dvakrát v jednu noc, kdybych porazil domorodého Joe Schillinga první fáze turnaje.